Tapety na zeď

Dekorační polštářky

Myslíte si, že polštáře patří hlavně do ložnice? Máme pro Vás dekorační polštáře, které jsou skvělým doplňkem pro téměř každou místnost. Jedná se o nejrůznější modely, které se liší velikostí, barvou a také motivem. Hitem této doby jsou právě provedení malých polštářků na sedací soupravě. Pokud jste se rozhodli také pro jejich koupi, určitě nemusíte řešit, jakým materiálem jsou vyplněné, tak jako je tomu u klasických typů na spaní. Dekorační polštářky máme skladem a připravené k okamžitému odeslání.

Kouzelné dětské polštářky

Máte doma prcka, který má svou oblíbenou seriálovou nebo filmovou postavičku a chcete mu do pokojíčku pořídit nějaký doplněk, který bude skvěle ladit s celým pokojem? Pak určitě nahlédněte na dekorační polštářky s motivem oblíbených postaviček. Máte malého fotbalistu, který fandí Real Madridu, Manchester nebo miluje fotbalového hráče Messiho? Udělejte mu radost a obdarujte ho dekorační polštářek právě s touto tématikou.

Povlaky na polštářky za skvělé ceny

Máte doma výplň a sháníte pouze povlak, který bude už jen takovou třešničkou na dortu pro Vás interiér? I pro Vás jsme do nabídky zařadili pouze povlaky na dekorační polštářky. Každý povlak je vybavený praktickým zipem, který se snadno zapíná. Nebudete se tedy muset trápit s malými knoflíky, které po čase odpadnou a Vy je musíte přišít. Věříme, že si z naší nabídky vyberete i Vy ten správný povlak. 

Zobrazit celý popis »