Fototapety

Přehozy

V ložnici každý z nás tráví mnoho času, a proto je důležité, aby byla co možná nejvíce útulná a praktická. Mezi základní vybavení patří postel, která se skládá nejen z roštu, matrace a lůžkovin. Mezi důležité patří i přehozy na postel, které dodají ložnici dokonalý vzhled. Vzhled ložnice se v mžiku změní v útulnou místnost, kde je vše krásně sladěné. Připravili jsme pro Vás sortiment, který se skládá z různých barev a motivů. Přehozy na postel jsou vhodné na manželské, ale i na klasické dětské.

Trendy prošívané provedení přehozů

Pokud sledujete poslední hity moderních domácností, určitě Vám neuniklo, že právě přehozy na postel s prošíváním jsou skvělým doplňkem ložnic. Pokud se tedy rozhodnete pro přehozy na postel určitě bude Vaše odpočinková místnost stále moderní a bude stále maximálně útulná. Další výhodou dokonale harmonická ložnice, jelikož jsou peřiny krásně a úhledně schované.

Příjemné materiály i na odpočinek

Rádi se během dne natáhnete v oblečení, ale neradi ležíte v čistých peřinách? Pak i pro Vás jsou určené přehozy na postel, ve kterých můžete ležet bez jakýchkoliv výčitek. Do nabídky jsme zařadili kousky, které jsou vyrobené z kvalitního a jemného materiálu, díky kterému budete jako v bavlnce. Věříme, že si využitelnost hned zamilujete a už navždy budou nepostradatelnou součástí Vaší ložnice. 

Zobrazit celý popis »

Filtr:
Barva
Velikost povlečení
Rozměr
Značka
Cena

Dekorační přehoz Corpus

Dekorační přehoz Corpus
Výprodej Akce
(3 330 Kč)
od 1 686 Kč
SKLADEM
-49%